פילאטיס מכשירים

מהי שיטת הפילאטיס?
שיטת התרגול הפופולארית החלה את דרכה בשנות העשרים של המאה הקודמת. ג'וזף פילאטיס ממציא השיטה, קרא לה בשם קונטרולוג'י (Contrology) וכשמה כן היא -שיטה המסייעת להשיג איזון גופני ומנטאלי וזאת על ידי סדרות של תרגילים על גבי מזרן או מכשירים ייחודיים המבוססים על שילוב של ריכוז, שליטה ודיוק. השגת שליטה מנטאלית על תנועת הגוף מאפשרת למתאמנים לפתח מודעות גופנית גבוהה, להשתקם מפציעות ואף למנוע פציעות עתידיות.
מכשירי הפילאטיס
בנוסף לסקרנותו הטבעית של ג'וזף פילאטיס וחקירתו המתמשכת את תנועת הגוף, הוא גם היהממציא בחסד. הוא המציא מכשירים רבים וייחודיים אשר פועלים ברובם על התנגדות של קפיצים, מה שמאפשר למתאמן לקבל תמיכה לה הוא זקוק בחלקים מסוימים של התרגול ולעבוד כנגד התנגדות מותאמת אישית בחלקים אחרים של התרגול. התרגול על מכשירי הפילאטיס הוא נעים וזורם וזאת תודות לקפיצים.
מה היתרונות של שיעורי פילאטיס מכשירים?
 
  • היתרון הגדול הוא העבודה הפרטנית בקבוצות קטנות  למדריך יש אפשרות לעבוד עם כל מתאמן ולתת יחס אישי המסייע להתקדמות מהירה יותר ולעבודה בטוחה ובריאה.
  • המכשירים מהווים סביבת עבודה המאפשרת שינויים רבים בהתאם לצרכי המתאמן ולראייה- מתאמנים מכל שכבות הגיל ומכל רקע בריאותי מתאמנים בפילאטיס מכשירים- החל מנכי צה"ל, מטופלים בפיזיותרפיה ועד לחיילים קרביים, קבוצות ספורט בכל העולם, רקדנים וכל מי שהגוף משרת אותו ככלי. למעשה... כולנו!
  • בשיעור פילאטיס מכשירים הגוף חווה אתגרים גופניים רבים במנחים משתנים, בזוויות וטווחי תנועה הלקוחים מחיי היום יום והכוח מתפתח תוך כדי השגת התארכותהמראה הנוצר הוא ארוך וחטוב ולא מנופח.
  • הנשימות המלוות את התרגול, יחד עם הזרימה בין תרגיל לתרגיל גורמת לתחושה גופנית ומנטאלית נפלאה בסיום השיעור- מתאמנים רבים מרגישים שהם גבהו בכמה סנטימטרים במהלך השיעור. פילאטיס אמר כי "אחרי 10 שיעורים תרגיש את ההבדל, אחרי 20 שיעורים תראה את ההבדל, ואחרי 30 שיעורים יהיה לך גוף חדש לגמרי.." התוצאה הראשונה והמיידית של שיעורי פילאטיס היא התארכות וזקיפות קומה.
 
סטודיו פילאטיס מכשירים בהר-אדר
 
סטודיו דני דאנס מציע שיעורי פילאטיס ברמת מקצועיות גבוהה מאוד שתעזור לכם בחיטוב הגוף , שיפור היציבה, ותקל עליכם בכל הפעולות והפעילויות היום יומיות.
התרגול על מכשירי הפילאטיס הוא נעים וזורם וזאת תודות לקפיצים.
 
תוכנית עבודה אישית לפי הצרכים של כל מתאמן המסייע להתקדמות מהירה ולעבודה בטוחה ובריאה.
השיטה משלבת בין ההרמוניה שבין הגוף לנפש והמודעות לתנועה. השיטה מחייבת ריכוז והקשבה עמוקה לגוף ולאיכות התנועה תוך שימת לב לשילוב שבין הנשימה לזרימה.
התרגול בשיטת פילאטיס הינו דינאמי ומצריך דיוק ושליטה בתרגילים הנדרשים.
 
הקבוצות מונות 4 אנשים לכל היותר ,וניתן כמובן לקבל שיעורים פרטיים.
מתאים לאנשים מכל שכבות הגיל (גילאי 17-90) ומכל רקע בריאותי,ובהחלט
מתאימה בטיפול בפציעות, כאבים כרוניים ומתעמלים בעלי מאפיינים מיוחדים.
 
לפרטים:055-88-300-59

                


*לתושבי השרון - המלצה על סטודיו לפילאטיס בקרבתכם - הסטודיו של יעל
 
 


דף הבית טלפוןwazeפייסבוק